Skip to main content

Son yıllarda Sağlıkta Dönüşüm Programı ile ulaştığı kaliteli sağlık hizmetinin büyümesiyle hızla gelişen sağlık turizmi potansiyeli ile Türkiye dünyada tercih edilen ülkeler sıralamasında üst sırada yer almaktadır.

Türkiye’de Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri’nde verilen hizmet kalitesinin standartların üzerinde olması ve muayene, tedavi, tedavi planlama süreci, hasta doktor ilişkisi gibi etkenler diğer ülkelere oranla tercih edilirlik oranını da arttırmaktadır.

Biz de ÖZ Marmara Diş olarak, yurtdışından ağız ve diş sağlığı hizmeti almaya gelen misafirlerimize, en modern alt yapıyı sunmayı hedefledik.

Yurt dışında yaşayan ve tedavi hizmetine ihtiyaç duyan hastalar, yaşadıkları bölgelerdeki tedavi masraflarının yüksek rakamlarından dolayı diş tedavilerinde alternatif yöntem arayışında bulunmaktadırlar.

İhtiyaç bu doğrultuda olunca özellikle yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlar ve yabancılar tedavi için Türkiye’yi tercih etmektedir.

Bu tercihle beraber ÖZ Marmara Diş ziyaretçilerine diş tedavisiyle beraber İstanbul’un tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini keşfedebilme ve yaşayabilme şansı da sunmaktadır.

ÖZ Marmara Diş olarak, yurtdışından gelen misafirlerimizin hem tedavi sürecini maximum seviyede verimli şekilde planmakla birlikte, tatlinin tadını çıkarmaları konusunda da plan yapmaları için yardımcı oluyoruz.

ÖZ Marmara Diş , kaliteli, hızlı ve hasta haklarına saygılı şekilde sağlık hizmeti almak isteyenlerin taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. ÖZ Marmara Diş , yurt dışından gelen ziyaretçileri için havaalanında karşılama-uğurlama, tedavi süreci boyunca servis hizmetleri ve konaklama gibi tedavi süreci planlamalarını profesyonel şekilde sürdürerek hasta memnuniyeti ve tavsiye edilirliğini istikrarlı şekilde yükseltmektedir.

ÖZ Marmara Diş in sağlık turizmi kapsamında başladığı günden bu yana temel gayesi ülkenin sağlık turizmi geliri potansiyeline yüksek oranda artı değer katmaktır.

Ayrıntılı bilgi almak için [email protected] mail adresimize yazabilirsiniz.

ÖZ Marmara Diş olarak, hem Türkiye’de hem de yurtdışında yaşayarak Türkiye’ye sağlık hizmeti almaya gelen misafirlerimizin ağız ve diş sağlığı bizim için ilk plandadır. Bu sebeple kullandığımız markalar hususunda titizlikle seçim yapıyoruz. Özellikle implant konusunda Dünya’nın en iyi markalarından Straumann, Bego, Medentika, Astra ve yerli olarak Nucleoss marka implantlar, Lamina yaprak kaplamada ise EMAX marka kullanıyoruz.